הילינג 4

לימודי הילינג אנרגטי

מאנגלית Healing – הבראה, ריפוי.
הילינג הינה שיטת ריפוי הוליסטית המטפלת בחסימות פיזיות ורגשיות כאחד דרך פתיחה של ערוצי אנרגיה בגוף המביאים להבראה.
השיטה משלבת בין עבודה אנרגטית, מגע, שימוש בקריסטלים, עבודה עם הצ'אקרות, מדיטציות ועוד.

באנו לעולם עם יכולת לראות ולהבין הילות וצבעים, אך עם השנים אנו מאבדים יכולת זו. קורס הילינג מאפשר לנו להתחבר לידע קדום זה ולהמשיך לעשות בו שימוש וכן מקנה ידע במבנה האנרגטי של האדם

והתנסות בטכניקות לזיהוי חסימות ודרכי פתיחתן.
אחד היתרונות המעניינים של לימודי ההילינג הוא היכולת לשלוח ריפוי על פני מרחק פיזי, מה שמאפשר טיפול מרחוק. זהו תחום שיכול להשתלב בקלות עם טיפולי מגע שונים כרפלקסולוגיה, עיסוי וכו'.

תכניות רב שנתיות
מגמות לימוד

מהו הילינג?

מאנגלית Healing – הבראה, ריפוי.
הילינג הינה שיטת ריפוי הוליסטית המטפלת בחסימות פיזיות ורגשיות כאחד דרך פתיחה של ערוצי אנרגיה בגוף המביאים להבראה.
השיטה משלבת בין עבודה אנרגטית, מגע, שימוש בקריסטלים, עבודה עם הצ'אקרות, מדיטציות ועוד.

באנו לעולם עם יכולת לראות ולהבין הילות וצבעים, אך עם השנים אנו מאבדים יכולת זו. קורס הילינג אנרגטי מאפשר לנו להתחבר לידע קדום זה ולהמשיך לעשות בו שימוש וכן מקנה ידע במבנה האנרגטי של האדם והתנסות בטכניקות לזיהוי חסימות ודרכי פתיחתן.
אחד היתרונות המעניינים של לימודי ההילינג הוא היכולת לשלוח ריפוי על פני מרחק פיזי, מה שמאפשר טיפול מרחוק. זהו תחום שיכול להשתלב בקלות עם טיפולי מגע שונים כרפלקסולוגיה, עיסוי וכו'.

 

תהליכים אנרגטיים במגע ובצליל

במסגרת קורס זה נעמיק את יכולת החישה ועבודה באמצעות כלים אנרגטיים לצורך ריפוי עצמי וריפוי הזולת. חטיבה זו כוללת תרגול נרחב של עבודה אנרגטית, צלילים וצבעים כחלק מעבודת הריפוי ומאגדת בתוכה טכניקות סריקה, אבחון, הטענה, פירוק ואיזון של מרכזי האנרגיה השונים בגוף.

מדיטציות ונשימה מודעת

המדיטציה מאפשרת לנו לעבור מן העולם החיצוני אל העולם הפנימי, בו אנו באים במגע עם הזיכרונות, החוויות והיכולות. מגע זה מתרחש דרך עולם של דימויים, המאפשר לנו לראות ולהבין בצורה ויזואלית ובהירה תחושות ורגשות, בדרך לאיזון וריפוי.

תנועה מודעת יצירתית

שיטה ייחודית המאפשרת לחוות את העולם הרגשי באמצעות תנועה. הזיכרונות הרגשיים שלנו אצורים בצורת אנרגיות במקומות שונים בגופנו. באמצעות התנועה מתעוררים זיכרונות אלה, וניתנת האפשרות לחוות אותם, להעלותם לרמת המודעות ולאזנם.

הקניית תפישת עולם רוחנית

ההכשרה הרוחנית של המטפל כוללת הבנה של עולמו הרוחני וכן העולם ממנו ניזון המטופל, כמו גם הבנה מההיבט הרוחני של יצירת מחלות והדרך לריפויין.

הדרך אל ההילינג

בקורס נלמד את המבנה האנרגטי שלנו כבני אדם, שבמהותו הוא כללי ודומה אצל כולם, אך יחד עם זאת הוא גם פרטי, אישי וחד-פעמי אצל כל אחד ואחת. נלמד להכיר את עצמנו מקרוב. את הסיבות למחשבות, לפחדים כמוסים, לאהבות וחלומות.

נלמד, למשל, למה כל כך קשה לנו עם אנשים מסוימים ונוח לנו עם אחרים. למה נוח לי עם סוג עבודה מסוים או למה אני צריכה כל כמה זמן להחליף עבודות. למה פיתחתי דווקא את המחלה הספציפית הזו שחוזרת שוב ושוב, למה אני נוטה למצבי רוח או אפילו לדיכאון.
למה אני נוטה להתרכז בעבר או להפך: למה אני לא זוכרת את העבר וחושבת כל הזמן קדימה.

נלמד ונגלה את העוצמות שלנו, נעצים את היכולות הידועות ונגלה את היכולות הפחות ידועות ואף החבויות שבנו. והעיקר: נכיר ביכולת שלנו לחיות חיים טובים ומיטיבים, מלאי משמעות ושמחה.

נלמד את המבנה האנרגטי שלנו ואת החיבור להילינג בהקשבה לעצמנו ולרחשים הפנימיים שלנ – תהליך מרתק ומעורר. במקביל נתנסה בחוויה העוצמתית של מגע בלתי אמצעי ומודע עם האנרגיה המיטיבה והמרפאה של ההילינג.

התנסות זו מרגשת כל פעם מחדש, כי זה המקום הקרוב ביותר והאינטימי ביותר לעצמנו, זה המקום שבו הלב שלנו נפתח ואנו פוגשים את עצמנו, את סיפור חיינו החד פעמי.
זהו גם המקום שבו הלב שלנו פוגש את האחר.

הילינג א' לדרגת מטפל מוסמך:

הכשרה מקצועית של מטפלים מוסמכים בהילינג דינמי תוך תהליך התפתחותי החושף את הסטודנט להבנה של המערכת האנרגטית בגוף האדם. העמקת יכולת החישה והעבודה באמצעות כלים אנרגטיים מתוך הבנה של קשרי גופנפש.

הילינג ב' לדרגת מטפל בכיר:

הכשרת מטפלים מקצועיים בכירים בהילינג.
העמקתו והרחבתו של ארגז הכלים של המטפל בהילינג. לימוד טכניקות אבחון וריפוי מתקדמות, טכניקות מעשיות של מודעות, חשיפה ושימוש באנרגיות גבוהות ומרפאות.

הסמכה ותעודת סיום

בתום לימודי הילינג תוענק לך תעודת הסמכה לתואר מטפל מוסמך ובכיר אשר יכשירו אותך בצורה המיטבית ויקנו לך בזמן קצר מקצוע מבוקש. במכללת כרכור נסייע לך לבחור במסלול המתאים ביותר לך , נטפח ונזין במנות גדולות של מקצוענות ונוביל אותך להצלחה.

תעסוקה בתחום

בוגרי המכללה משתלבים בקליניקות פרטיות וציבוריות כמטפלים מקצועיים. זו ההזדמנות שלך לקבל כלים מקצועיים ומידע אובייקטיבי שיעזרו לך לבחון את החלטתך ולבחור את המסלול המתאים ביותר עבורך.

שאלות נפוצות ומידע מקצועי

  • מה מבנה הקורס והתכנים הנלמדים בהילינג א'

  • מה מבנה הקורס והתכנים הנלמדים בהילינג ב'

אולי יעניין אותך גם...

אירועים במכללת כרכור

תלמידים שצפו בעמוד זה, התעניינו גם בקורסים נוספים